10 Haziran 2017 Cumartesi

KAHVECİ HACIBABA

Türk Kahvesi, Anadolu Geleneği,
KAHVECİ HACIBABA

2003 'de Necatibey Cad. / Ankara 'da temelleri atılan ve 2014 yılından itibaren hızla şubeleşerek kurumsal yapılanma sürecine giren Kahveci Hacıbaba, bugün (2016) itibariyle 11 şubeye ulaşmış, yiyecek içecek sektöründe hizmet veren başarılı bir kahve evi zinciridir. Hacıbaba Lezzet Kafe Restoran A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Kahveci Hacıbaba; özgün konsepti, dinamik yapısı ve yükselen marka değeri ile ulusal bir ivme yakalamıştır.
Daha ayrıntılı tarihçesi ve size en yakın şubesini öğrenmek için http://kahvecihacibaba.com adresini ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır.
Biz bu akşam iftar yemeğini http://kahvecihacibaba.com YDA Park Avenue de açılan şubesinde yaptık. İşletme müdür sevgili Serap Hanım müşterileri ile bizzat ilgilenerek güzel bir ev sahibesi örneği sergiliyor. Zaten YDA Park Avenue de güzel bir ortam var bu ortam  http://kahvecihacibaba.com ile daha da güzelleşmiş. Son derece şık ve ferah bir ortamda yemek yiyebilir. Kahvenizi yudumlayıp sevdiklerinizle keyifli bir sohbet yapabilirsiniz.
Ramazan için özel menüler oluşturmuşlar. Son derece doyurucu ve fiyatlarda uygun. Arkasından içeceğiniz bir Türk kahvesi de cana can katar benden söylemesi.6 yorum:

Mayıs Yağmuru dedi ki...

İstanbulda olduğum için afiyet olsun diyorum size :))) Görüntüler enfes :)

sihirlimavi dedi ki...

Yemekler çok leziz görünüyor,afiyetler olsun Sibelcim :)

nilgunozenaydin dedi ki...

Eskiden beri beğenerek gittiğimiz bir yer...

Elif dedi ki...

Ankarada mutlaka gitmişimdir birine :D

http://tembelprenses.blogspot.com.tr/

Adam Zeki dedi ki...

Merhaba arkadaşlar siteniz için daha güzel ücretsiz Tema ve Scriptler için Adresine girip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

ilhan dedi ki...

Ankara'ya gidince uğranacak yerler listesine yazılmıştır. Özellkle iftar menüsündeki peynirlerin olduğu tabak muhteşem. Bu güzel paylaşım için teşekkür.