5 Şubat 2014 Çarşamba

Bloggerlar Miraçelli Bahçelievler de

Pazar günü çok şirin bir yere yer olan Miraçelli Bahçelievler şubesine davetliydik. Miraçelli Bahçeliyi Mert ve Burhan bey tarafından yürütülmekte cupcakeler de Nihan hanımın sorumluluğun da ki atölye günlük  olarak üretilmekte.
Hazırlanan cupcakeleri kahvelerimiz eşliğinde yerken (aldığım haz anlatılamaz denemeniz lazım) bir taraftanda yapılışları kullanılan malzemeler hakkında Nihan hanım ve eşi Sinan beyden bilgiler aldık.
Nihan hanım ürünleri üretirken hiç bir katkı maddesi kullanmadıklarını belirtti bu benim için en önemli özelliği oldu. Zaten yerken bunu da hissedebiliyorsunuz. Sanki kendi evinizde yapılmış gibi.
İşletmede bir o kadar şık ve sıcak. Kendimizi evimizde arkadaşlarımızla sohbet ediyormuş gibi hissettik. Çünkü herkes çok sıcaktı.
Miraçelli 2012 Hoşderede atölye olarak açılmış ancak gelen talepler ve beğeniler üzerine cupcake işini büyütmeye karar vermiş ve adım adım çoğalan birbirinden güzel satış mekanlarına Bahçelievler'de yer alan bu şirin mekanıda eklemişler. Miraçelli  baby shower, bekarlığa veda gecesi , bridal shower ve daha pek çok konuda çalışıyorlar. Toplu sipariş alıyorlar.
Bence anlatmaktan çok tatmak ve görmek lazım. Özellikle çocuklarınıza evdiklerinize sürpriz yapmak isterseniz geçerken miraçelliye uğrayıp şık kutusunda bir cupcake götürün.
 Ürünler çok şık bir şekilde sizlerin görüp seçebileceği şekilde
 Mekana girişte sizleri bu görüntü karşılıyor

 Sürekli yeni çeşit ekledikleri cupcakelerinin yer aldığı menü

 Ve özenle seçilmiş şık tabakBloggerlar ben Canlı mutfak Sibel, Ebrunun mutfagindan Ebru , Şeker pastasia Asiye Hanım, ve Ankara etkinlik Ayşegül bu güzel leziz şirin cupcakelerin lezzetini test edip onayladık mutlaka deneyiniz,Yolunuz Bahçelievlere düştüğünde uğramadan geçmeyiniz.
 
 

1 yorum:

Duygu AKÇAY dedi ki...

merhaba
takip etmeye çalışıyorum ama izleyiciler kısmında bi sorun var sanırım.
düzelttiğinizde görüşmek üzere
bana da bekliyorum ;)
duygusworkshop.blogspot.com.tr